HAYALHANEM HAKKINDA

Hayalhanem nasıl bir dernektir ?

Hayalhanem’e gelen yüzlerce sorulardan en yoğun şekilde sorulan;
“Kimlerdensiniz?”
“Hangi cemaate bağlısınız?”
“Filanca dernekler ile ilişkiniz var mı?” tarzında sorular olduğundan sizlerle bundan 5 ay kadar önce paylaştığımız gönderiyi tekrar paylaşarak İLAN EDİYORUZ ki; Hayalhanem İlim Ve Kültür Derneği, işleyişi TAMAMEN kendi bünyesindeki GENÇ ve DİNAMİK Kadrosundan olup, HİÇBİR şahıs, cemaat, meşrep, dernek ya da tarikata Sosyo-Ekonomik ve İŞLEYİŞ açısından TABİ DEĞİLDİR! Bununla birlikte her Ehl-i Sünnet çizgisindeki cemaat, meşrep ile Ehl-i Sünnet tarikatlara karşı GÖNÜL MUHABBETİ içerisinde yoluna devam etmektedir. Tüm bunlarla beraber, kendilerine SADECE ve SADECE Risale-i Nurlar’ın ve Bediüzzaman Said Nursi’nin daha iyi anlaşılması ve anlatılmasını görev addedmiş olan bu GENÇLİK HAREKETİ’nin bugüne kadar süregelmiş HİÇBİR YAPI ve OLUŞUM ile bağdaştırılmaması; bugüne kadar TAKİP ETTİKLERİ ÇİZGİNİN de bir gereğidir.

Hayalhanem herhangi bir cemmate ya da kuruluşa bağlı mıdır?

Hayalhanem herhangi bir cemaate ya da kuruluşa bağlı değildir.

Başka bir ilde bulunmaktayım. Hayalhanemi ziyaret edebilir miyim?

Ziyaret edebilirsiniz ancak bunun için önceden Hayalhanem ile iletişime geçip bilgi almalısınız.

Hayalhanem nerededir?

Hayalhanem Mersin’de yer almaktadır.Ayrıntılı adres bilgisi için web sitemizin iletişim bölümüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Başka illerde de Hayalhanem gibi mekanlar var mı? Varsa hangi illerde?

Şu anda Hayalhanem ile irtibat halinde bulunup Elazığ, Adana, Şanlıurfa  illerinde çalışmalar sürmektedir.Ancak bunlar Hayalhanem’in bir şubesi değildir.Sadece gönül bağı bulunmaktadır.

Hayalhaneme maddi destek olmak istiyorum, bunun için ne yapmalıyım?

Ömcelikle bize yapacağınız her destek için teşekkür ederiz.

Dilerseniz web sitemizin bağış bölümünü kullanarak online bağış yapabilirsiniz yada Hayalhanem’in banka hesabına doğrudan para yatırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için web sitemizin bağış bölümüne bakabilirsiniz.

Hayalhanem'e farklı bir alanda yardımda bulunmak istiyorum, bunun için ne yapmalıyım?

Bunun için web sitemizin iletişim sayfasında bulunan formu doldurabilirsiniz. Ya da direkt olarak size ulaşabileceğimiz aktif bir e-posta adresinizi kullanarak bilgi@hayalhanem.com.tr  adresine mail atabilirsiniz.

Hayalhanem sadece Web sitesi üzerinden mi yayın yapıyor, farklı platformlarda da ulaşmam mümkün mü?

Hayalhanem sadece web yayını yapmıyor.

Çok kolay bir şekilde buraya tıklayarak Google Play Store’dan ve buraya tıklayarak da App Store’dan akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz mobil uygulamalarımız mevcuttur.

Aynı zamanda Youtube kanalımıza buraya tıklayarak, Facebook sayfamıza buraya tıklayarak, Twitter hesabımıza da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.